Львів’ян кличуть долучатися до впорядкування Поморянського замку

2408 0
19 вересня відбудеться одноденна акція з прибирання й впорядкування території Поморянського замку ─ пам’ятки архітектури державного значення. Львів’ян запрошують долучатись до толоки.
фото: facebook.com/pages/Я-Поморянський-замок

фото: facebook.com/pages/Я-Поморянський-замок

Акція має на меті прибрати територію Поморянського замку від побутового сміття й впорядкувати її, скосивши траву та викорчувавши кущі та дерева; підвищити суспільний інтерес до потреби підтримувати чистоту (не смітити); заохотити громадян дбати про навколишнє середовище; звернути увагу на стан Поморянського замку ─ пам’ятки архітектури державного значення; розробити ідеї для консервації та реконструкції пам’ятки; розробити ідеї для розвитку регіону в цілому, ─ інформують організатори. Також вони акцентують увагу, що акція є некомерційною та неполітичною, а відтак потребує і фінансової підтримки.
 
Реєстрація волонтерів триватиме до 14 вересня. Усі деталі щодо проведення Акції можна переглянути на сторінках у соцмережах: ФВ та  ВКДолучитися до Акції можна, заповнивши анкету реєстрації волонтера. Знайомитись із підсумками минулорічної акції можна за посиланням.
 

ДовідковоПоморянський замок – пам'ятка історії та архітектури в селищі Поморяни Золочівського району Львівської області. Дотепер збереглись два двоповерхові корпуси і кругла кутова вежа. У південному корпусі є відкрита галерея.

Контактні особи: Анна Коржева (моб. тел.: 063 681 40 74) та Володимир Сухий (моб. тел.: 063 846 23 75).

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!