Львів’ян просять долучитися до наведення ладу у придорожніх смугах
Служба автомобільних доріг у Львівській області нагадує про необхідність підготувати узбіччя доріг до осінньо-зимового періоду.
фото: styknews.info
фото: styknews.info

26 жовтня 2016, 10:56

«Напередодні осінньо-зимового періоду Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається до усіх голів органів місцевого самоврядування, керівників підприємств та організацій, аграріїв та небайдужих громадян з проханням долучитися до наведення ладу у придорожніх смугах відведення на автомобільних дорогах загального користування Львівщини, вирубування кущів та порослі на своїх прилеглих територіях, не бути байдужими до санітарного стану довкілля», – йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Читайте також: Користувачі соцмереж скаржаться, що на Львівщині дороги ремонтують у дощ

Окрім того, дорожники звертаються до жителів, водіїв та гостей області з проханням дотримуватись чистоти і охайності на автомобільних дорогах, викидати сміття тільки у спеціально відведених для цього місцях і не засмічувати узбіччя.

Опублікувала Наталія Середюк


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"