Львів’ян просять допомогти у розшуку «домофонного» шахрая
У Львові розшукують шахрая, який ошукав щонайменше сорок мешканців та продовжує «працювати» у місті.
фото: facebook
фото: facebook

02 листопада 2015, 09:05

Львів'янин Роман Качмар, 10.08.1986 року народження, ошукав щонайменше сорок людей. Чоловік називав себе представником компанії, яка встановлює домофони, отримував завдаток і зникав.
Жертвами афериста стали жителі Львова та Винників, зокрема, мешканці будинків на вулицях Тарнавського, Івасюка, Братуня та інших. Зловмисник продовжує «працювати» у місті. Наразі його оголосили в розшук за шахрайство, – інформує спільнота «Варта1».

Читайте також: У Львові понад місяць шукають зниклу 17-річну дівчину

Усіх, хто володіє інформацією про місце перебування Романа Качмара, просять повідомити в чергову частину Личаківського райвідділу міліції за тел. 276-24-00 або на 102.

Опублікувала Юлія Сабадишина

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"