Львів'ян просять допомогти зібрати кошти на лікування дослідниці Софії Палюх

5341 0
Багато років вона працювала менеджеркою благодійної організації «Мальтійська служба допомоги». Тепер допомоги потребує сама.
Фото: Фейбук

Фото: Фейбук

Співачка, дослідниця автентичного співу, громадська діячка і культурна менеджерка Софія Палюх потребує допомоги. Про це у себе на Фейсбуку повідомив голова Львівського обласного осередку Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Андрій Салюк.

У вересні минулого року в неї діагностували агресивну меланому, після цього зробили дві операції.

Софію добре знають у мистецьких колах в Україні та за кордоном. Вона – володарка унікального тембрально багатого голосу. Як співачка і співзасновниця, причетна до діяльності музичного театру «Майстерня пісні», що досліджував традиційний спів України, брала участь у численних виставах, майстер-класах, фольклорних експедиціях. Стала співзасновницею культурної ініціативи ДРИГ, що досліджує традиційний український танець, започаткувала школу танцю.

Багато років працювала менеджеркою благодійної організації «Мальтійська служба допомоги». Тепер допомоги потребує сама Софія.

Реквізити:

Приватбанк 4149 4390 4160 7734

Кредобанк 5168 0377 8446 0478

Для грошових переказів в євро:

Beneficiary's bank:

JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine

SWIFT: WUCBUA2X

Beneficiary:

SOFIYA PALYUKH

IBAN:

UA 053253650000026203010729199


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!