Політична реклама

Львів'ян просять не купувати продукти на вулицях

946 0
Цьогоріч на ринках міста було додатково створено близько 600 вільних торгових місць. Однак, як зазначають у департаменті економічної політики, проблема стихійної торгівлі у невстановлених місцях і з порушеннямсанітарно-гігієнічних вимог залишається актуальною.

Зважаючи на теплу пору року, на вулицях з’являється багато продавців, котрі реалізують товари без дозволів та відповідних експертиз, інформує прес-служба Львівської міськради..

Продукти на вулиці реалізують у пилюці, а погодні умови сприяють розмноженню бактерій, особливо у молочних продуктах, що може негативно відобразитись на здоров’ї покупців. Відтак, мешканців закликають не купувати продукти у не встановлених місцях без гарантії їх якості та свіжості.

Попит породжує пропозицію, тож якщо мешканці купуватимуть продукти на ринку, це стимулюватиме торговців переходити у відповідні місця, де будуть перевірятись ті сільськогосподарські продукти та городина, яку вони реалізують.

У серпні цього року районними адміністраціями спільно з райвідділами міліції було проведено 212 рейдів щодо ліквідації стихійної торгівлі. За результатами цих рейдів склали 46 адміністративних протоколів та стільки ж матеріалів було скеровано до суду.

Відповідно до ухвали Львівської міської ради «Про правила благоустрою міста Львова», штраф за їх порушення становить від 510 до 1700 грн.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!