Львів’ян закликають знімати судові засідання та вигравати цінні призи

1859 1
26 жовтня у Львові відбулася презентація проекту «Відкритий Суд», аналогів якому не має у світі. Львів'яни мали можливість дізнатися, як контролювати та дисциплінувати суддів, прокурорів та адвокатів, які непрофесійно виконують свої обов’язки. Під час виступу керівник проекту Станіслав Батрин закликав львів’ян долучатися до конкурсу.
фото: adm.dp.court.gov.ua

фото: adm.dp.court.gov.ua

В Україні триває конкурс «Репортер Відкритого Суду», який покликаний реформувати судову систему України на практиці. Для участі потрібно зареєструватися на сайті http://courtreporter.com.ua/, відзняти будь-які відкриті судові засідання та надіслати їх організаторам. Більше відео – більше шансів виграти цінні призи, серед яких ноутбуки, планшети, PowerBankи, навушники, моноподи, флешки.

Така ініціатива стала можливою завдяки ст.11 нового закону України «Про забезпечення права на справедливий суд», де передбачено, що будь-яка особа може проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду. Ця правова норма є унікальною для країн світу та розглядається партнерами проекту з ЄС та США як ключовий елемент боротьби з корупцією та несправедливістю у судах. Успіх України зможе стати прикладом для застосування механізму в інших країнах світу.

Нагородження переможців відбудеться у палаці Верховного Суду України в Києві за участю відомих правозахисників. Детальніше тут: http://courtreporter.com.ua/

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
28 Жовтня, 2015 02:21
leon61 Репортер ВІДРИТОГО Суду
*facepalm*
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!