Львів'ян запрошують на фестиваль Jazz Bez 2017. Програма, локації, вартість

2178 0
Із 1 по 10 грудня 2017 року в рамках фестивалю відбудеться 87 концертів, в яких візьме участь понад 60 музикантів.
Фото: lviv.vgorode.ua

Фото: lviv.vgorode.ua

Сімнадцятий Jazz Bez, що триватиме з 1 по 10 грудня,  об’єднає українські Київ, Суми, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Ужгород та польські Варшаву, Вроцлав, Перемишль, Люблін, Білосток. Вдруге фестиваль відбудеться на Прикарпатті — у Дрогобичі та Стрию. Як і завжди, ідеологічним та організаційним центром фестивалю є Львів.

Родзинкою фестивалю є презентація максимальної кількості джазових стилів: свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, ясс, фанк, кул, фрі-джаз тощо. У 87 концертах загалом візьме участь понад 60 музикантів зі США, Канади, Австралії, Люксембургу, Данії, Німеччини, Угорщини, Польщі та України.

Вартість квитків коливається від 80 до 1000 грн. Придбати їх можна в галереї Дзиґа (вул. Вірменська, 35), касі Львівської філармонії (вул. Чйковського, 7) та онлайн на сайті Gastroli.in.ua.

 

Вартість квитків коливатиметься від 80 до 300 грн. Ghbl,fnb 
Вартість квитків коливатиметься від 80 до 300 грн. Придбати їх

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!