
08 вересня 2015, 13:58
08 вересня 2015, 13:58
Велозабіг стартує 22 вересня о 19:30 із Парку імені Івана Франка, що на вулиці Листопадовго Чину. Усіх охочих запрошують долучатись. Захід пройде у рамках Європейського тижня мобільності.
Читайте також: Чи безпечний Львів для велосипедистів?
Як уже інформувало tvoemisto.tv, у Львові оберуть найкращого «Велопрацедавця». Як йдеться на сайті конкурсу, переможцем може стати той працедавець, який створив найкращі умови для працівників-велосипедистів компанії чи організації та клієнтів, які приїжджають на велосипедах. Конкурс відзначає найбільше дружні до велосипедистів офіси та установи міста. Заявки прийматимуть до 16 вересня.
Опублікувала Наталія Середюк
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




