Політична реклама

Львів’янам можуть приходити повістки з військкомату

4255 2
Львів’ян, які хочуть іти записуватися у військкомати, просять збиратися у групи та передавати у військкомати свої прізвища, імена та контактні номери телефонів.

Про це повідомили в ефірі радіо «Львівська хвиля».

На Львівщині розпочинаються військові навчання, відтак, військовозобов’язаних львів’ян невдозі можуть викликати у військкомати.

Як інформує регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у Львові, війська у Західній Україні привели у вищу ступінь боєготовності.

Найближчим часом у визначених військових комісаріатах будуть проведені навчальні збори офіцерів запасу. Тим, хто буде задіяний у цих заходах, надійдуть повістки встановленого зразка. 


Читайте також:
4 Березня, 2014 01:34
хохол а у вас на лизание путину мозжечка только и хватает))))))))лижите правильно!
3 Березня, 2014 16:02
Овруч Хохлы, войны не будет. Русские Украине не дают денег на войну. Продолжайте воевать с памятниками на большее у вас нет ума
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!