Львів’янка Маріанна Кіяновська отримала звання Європейської поетки свободи

968 0
Церемонія нагородження відбудеться 10 червня.
ФОТО: МАРІАННА КІЯНОВСЬКА/ФЕЙСБУК

ФОТО: МАРІАННА КІЯНОВСЬКА/ФЕЙСБУК

Відзнаку та звання «Європейської поетки свободи 2022 року» здобула львів'янка Маріанна Кіяновська за збірку «Бабин Яр. Голосами». Збірка поезій авторки присвячена масовим розстрілам в урочищі Бабин Яр та вважається однією з перших книжок в українській літературі, що висвітлює тему Голокосту. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Церемонія нагородження відбудеться 10 червня в Шекспірівському театрі Ґданська в межах фестивалю European Poet of Freedom Festival, що триватиме з 9 по 11 червня. Відзнаки вручать також перекладачам, які працювали над збірками.

Читайте також: Люди твого міста: Маріанна Кіяновська про мистецтво, що творить Львів

Додамо, що літературна премія Ґданська для європейського поета свободи вручається раз на два роки. Мета відзнаки — промотувати поезію, яка торкається найважливіших тем і проблем сучасності, популяризує цінність свободи та демонструє високу художню цінність. 

Нагадаємо, львів’янка Маріанна Кіяновська стала лауреаткою Шевченківської премії.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!