Львів'янка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з армреслінгу

1148 0
Анна Гранатова виборола «бронзу» у змаганнях на ліву руку у ваговій категорії до 50 кг.

Сьогодні, 2 грудня, львів'янка Анна Гранатова стала бронзовою призеркою чемпіонату з армреслінгу, який триває у Румунії. Про це повідомляє управління спорту Львова.

Анна виборола бронзову медаль у змаганнях на ліву руку у ваговій категорії до 50 кг.

Також вона продовжить боротьбу за медалі на чемпіонату світу у змаганнях на праву руку.

Нагадаємо, що 19-річна представниця Львівщини, курсантка Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Анжеліка Намєснік на чемпіонаті світу з гирьового спорту завоювала одразу 4 золотих та 2 срібних медалі.