Львів’янка виборола для України першу медаль чемпіонату світу з фехтування

1043 0
Вона стала бронзовою призеркою, поступилася чинній чемпіонці Європи.

15-річна львів’янка Анна Максименко увійшла до числа призерів в особистих змаганнях шпажисток серед юніорок. Вона виборола третю сходинку п’єдесталу.

Джерело: Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У чвертьфіналі українка перемогла італійку Лукрецією Пауліс – 15:13, а у півфіналі поступилася чинній чемпіонці Європи з Польщі Аліції Клашік – 9:15.

Анна опановує фехтування у Комплексній обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет» та Lviv Academy of Fencing. Тренують спортсменку Зоряна Семеряк та Андрій Орліковський.

Чемпіонат світу відбувається у Пловдиві. Змагання триватимуть до 9 квітня.

Нагадаємо, раніше Анна Максименко здобула медаль на чемпіонаті Європи з фехтування серед кадетів. Чемпіонат проходив 22 лютого в Естонії.