Україномовні мультфільми в один клік. Де дивитись?

151550 0
Тернопільський благодійний фонд "MagneticOne.org" в рамках проекту "Освіта дитини XXI століття" створив велику базу мультфільмів українською мовою. Наразі доступними є вже понад сто мультфільмів.
фото: http://dity.te.ua/

фото: http://dity.te.ua/

Ініціатори проекту переконані, що він може зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Для цього створили єдину базу (ресурс), яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми , що ґрунтуються на народних переказах та байках та навіть пісенки. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео та аудіо книги. 
 
Відоеопродукт чітко розділений за віковими категоріями і враховує особливості кожної з них. До прикладу, цей мультфільм "Про Всіх На Світі" передбачений для дітей віком 8 - 12 років.
 

 

Подібні мультфільми покликані допомагати виховувати патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити. Іще зібрані відео навчають основ математичних та природознавчих знань, граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок. А також розвивають комунікативні навички,  допитливість та навички співу.
 
Орім того, проект має на меті озвучити всі казки, яких ще немає в електронному варіанті. Весь зібраний матеріал є безкоштовним. Мультфільми можна переглядати вже зараз на ютуб каналі "Освіта дитини ХХІ століття".

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!