Львів’яни можуть подавати петиції до міськради онлайн

3195 0
Львів долучився до Єдиної системи місцевих петицій. Відтепер мешканці можуть реєструвати свої звернення, пропозиції та вимоги до посадовців і депутатів міськради онлайн.
фото: ar.volyn.ua

фото: ar.volyn.ua

Електронні петиції – це більш зручний формат колективного звернення в міську раду, який дозволяє в мережі Інтернет зібрати необхідну кількість підписів і запропонувати певні зміни чи рішення, якими оперує Львівська міська рада.

Від сьогодні петицію можна офіційно подати на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Ідентифікація ініціатора чи підписника петиції відбувається через реєстрацію і смс-пароль, або через BankID. Збір підписів до поданих петицій триватиме 2 місяці. За цей час звернення повинне зібрати понад 1000 підписів, і лише після цього його розглядатимуть.

Петиція надходитиме в міське управління «Секретаріат ради», звідки потраплятиме на розгляд виконавчих органів. Останні готуватимуть проекти рішень та інформуватимуть міського голову. Після цього міський голова буде скеровувати рішення на розгляд профільних комісій.

Поки що система впродовж трьох місяців працюватиме у тестовому режимі. За необхідності будуть вносити корективи..

 

 

 

Опублікувала Мар’яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!