Львів’яни можуть поскаржитись на стан дитячих майданчиків у місті

2735 0
Нині для усунення недоліків на дитячих майданчиках, які розміщені у дворах Львова, проведено моніторинг їх стану.
фото ілюстративне: brovary.pravo-znaty.org.ua

фото ілюстративне: brovary.pravo-znaty.org.ua

Зокрема, управлінням молоді, сім’ї та спорту спільно з представниками районних адміністрацій та Громадської організації «Батьки в дії» здійснено моніторинг майданчиків у дворах, де були зауваження у мешканців, які вони залишили на Е-карті дитячих майданчиків Львова.

За підсумками проведення моніторингу було виявлено, що незначна частина майданчиків потребує часткової заміни існуючих елементів, а більшість дитячих майданчиків знаходиться в задовільному стані. Серед недоліків, які найчастіше зустрічалися на дитячих майданчиках, є відсутність піску в пісочницях, потреба заміни дерев’яних елементів ігрових споруд та ремонт балансирів.

Слід зазначити, що у місті станом на сьогодні облаштовано 12 нових дитячих майданчиків. Також розпочато роботи на вул. Тершаковців, Голубця-Ярова, Садова, і найближчим часом планується розпочати роботи по облаштуванню дитячого майданчика на вул. Хоткевича, 20.

Для того, щоб залишити власне зауваження щодо стану дитячого майданчику у місті варто перейти за посиланням.

Також на електронній карті можна переглянути стан дитячих майданчиків у Львові. Загалом їх поділили на три категорії: в доброму (зелений колір), середньому(жовтний) та поганому (червоний) стані. Ознайомитись з картою можна тут

Опублікувала Маряна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!