Львів’яни просять відремонтувати кілька невеликих вулиць між Рясним та Кам’янкою

1273 0
Депутати ЛМР мають розглянути петицію на одному з наступних пленарних засідань ЛМР.
фото: zpi.com.ua

фото: zpi.com.ua

Петиція про капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Чикаленка, Нарбута, Диктова, Фещенка-Чопівського, Холодної у Львові набрала необхідні для розгляду 500 голосів.

Автор петиції Миколо Оршак, зазначає, що Комплексна програма модернізації каналізаційного господарства Львова на 2016-2020рр. передбачає каналізування вул. Чикаленка, Диктова, Фещенка-Чопівського, Винниця, Холодна, Брюховицька та низки інших вулиць. На каналізування цих вулиць вже готові проєктно-кошторисні документації, однак, кілька років поспіль коштіи на самі роботи не виділяли.

«Дорожнє покриття вказаних вулиць перебуває у вкрай незадовільному стані та потребує благоустрою та капітального ремонту, а тому першочерговим є забезпечення каналізування будинків в районі цих вулиць. Тим більше, що відсутність каналізації негативно впливає на довкілля. Тож, програма є, але не виконується», – каже він.

Крім цього, на вул. Диктова розташований храм Пресвятого Серця Христового, куди тими вулицями ходить близько тисячі парафіян. Тож у петиції просять передбачити гроші на каналізування вулиць.

Тепер депутати ЛМР мають розглянути петицію на одному з наступних пленарних засідань ЛМР.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!