Маленьких львів’ян запрошують на заняття у творчих гуртках

3001 0
Три творчі гуртки працюють в дитячому клубі «Какаду», що на вулиці Коціловського, 16. Це студія образотворчого мистецтва «Малюваки», дизайну аксесуарів та предметів інтер’єру «Золотомушка» та сучасного танцю «Денсіс». Як інформують у прес-службі міськради, усі заняття у дитячих клубах Львова – безкоштовні.
фото: cvety-flower.pp.ua, ready-rest.com, ditvora.com.ua,

фото: cvety-flower.pp.ua, ready-rest.com, ditvora.com.ua,

У студії дитячої творчості «Малюваки» навчаються діти віком 6-14 років. Програма гуртка насичена: окрім живопису, діти вивчають основи кольорознавства, теплі та холодні гами, різні типи світлих та темних контрастів, ознайомлюються з історією мистецтва, аналізують творчість відомих художників. Крім малювання, гуртківці цікавляться й ліпкою, орігамі, лялькарством. Тому кілька разів на місяць у студії організовуються цікаві майстер-класи. Невдовзі діти створюватимуть методом пап'є-маше венеціанські маски та різні об’ємні композиції.

«Розглядаючи твори відомих митців, діти розвивають художній смак, аналізують манери виконання і разом з тим обирають свій власний художній стиль. Великим задоволенням як для дітей, так і їхніх батьків є малювання на полотні, стоячи за мольбертом. Так гуртківці асоціюють себе з дорослими художниками і відчувають свою причетніть до світу високого мистецтва», – Соломія Даниляк, педагог-організатор Дитячого клубу «Какаду» Личаківського району.

Читайте також: У Львові дітей запрошують до осіннього табору на період канікул

В студії дизайну «Золотомушка» займаються діти 10-16 років. Тут дітей навчають як з різноманітних матеріалів роботи гарні й корисні речі: іграшки, сувеніри, аксесуари, тощо. Гуртківці опановують методи валяння, печворк, штампування, вишивку гладдю, стрічками. В процесі навчання – малювання ескізів, розробка шаблонів різних моделей іграшок, виготовлення аксесуарів для одягу та інтер'єру, розкрій тканини, ручне пошиття та оздоблення виробів. У жовтні на дітей чекають  цікаві техніки: штампування, виготовлення відбитків на тканині за допомогою картоплі, кукурудзи, лимону, створення трафаретів. Наприкінці осені гуртківці робитимуть об'ємні овочі та фрукти. В грудні – тема сонних ляльок. Усі вироби діти виставлятимуть на тематичних виставках.

У гуртку сучасного танцю «Dancies» («Денсіс») діти та підлітки ознайомлюються з найпопулярнішими стилями і хореографічними тенденціями, а також навчаються виражати свої емоції та почуття через танець. Залежно від віку учнів, гурток поділяється на: студію танцю «Dancies Kids» для дітей 5-7 років (класичні основи, stretching, modern), підліткову «Dancies Junior» та молодіжну «Dancies Pro» студії  (jazz-funk, jazz-pop, hip-hop, lyrical hip-hop, contemporary, stretching).

Читайте також: Дитячі клуби Львова запрошують школярів. Перелік безкоштовних гуртків

«Розподіл студій сформований так, щоб дати змогу розвивати найнеобхідніші для відповідного віку якості. Так, група «Dancies Kids» призначена для розвитку пластики, координації рухів та відчуття ритму малюка, а групи «Dancies Junior»  та «DanciesPro» - на роботу в певних сучасних стилях, здобуття артистизму, музичного слуху, граційності та легкості рухів, а також впевненості в собі», – Катерина Луцева, педагог-організатор Дитячого клубу «Какаду» Личаківського району. Заняття триває 1-1,5 години і складається з 2-х частин: розминки та постановки танцю. Форма навчання: майстер-класи, інтенсиви, групові та індивідуальні заняття..

Заняття в клубі «Какаду» проводяться з вівторка до суботи з 15:00 год. за адресою: вул. Коціловського, 16.

Усі вихованці клубу мають можливість брати участь у проектах різного мистецького спрямування, святкових концертних програмах, виставках, конкурсах, майстер класах тощо.

 Дізнатись більше про «Малюваки» та «Золотомушку» можна за номером телефону 096-465-54-26, 066-194-35-79, про дитячу студію танцю «Dancies»  ̶ тел. 093-791-45-68. Інформацію про інші дитячі клуби в Личаківському районі можна отримати за номером телефону: 254-62-63.

Заняття в Дитячих клубах Львова – безкоштовні.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!