Маркіян Мальський знову очолив консульство Австрії у Львові

1311 0
Він був почесним консулом Австрії у Львові перед тим, як стати головою ЛОДА.
Фото: Маркіян Мальський

Фото: Маркіян Мальський

Колишнього голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського призначили Почесним консулом Австрії у Львові. Урочиста церемонія відбулася сьогодні, 2 жовтня, в МЗС України.

«Дуже приємно сьогодні на урочистій церемонії в МЗС України одержати екзекватуру та консульський патент Почесного консула Австрії у Львові. Непроста, а разом з тим неймовірно цікава, дипломатична робота», – написав на своїй сторінці у Фейсбук Маркіян Мальський.

Він зазначив, що почесне консульство Австрії у Львові як дипломатична установа упродовж десятиліть відіграє важливу євроінтеграційну роль для нашого регіону.

«Відносини між нашими країнами складаються якнайкраще, а візит Президента України до Австрії, як цьому підтвердження, відбувся зовсім нещодавно», – зазначив він.

Нагадаємо, що Маркіян Мальський очолював Львівську ОДА із липня до грудня 2019 року. Раніше із жовтня 2016 року він працював Почесним консулом Австрійської Республіки у Львові. Є автором чотирьох книг, понад 100 наукових публікацій та понад 300 публіцистичних статей.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!