Медзаклади Львівщини витратили понад мільярд на боротьбу з пандемією

694 0
Найбільше витратили на Львівщині, друге місце посідає Івано-Франківська область. Кошти, переважно, спрямовували на закупівлю обладнання.
Фото: Біомед

Фото: Біомед

Львівщина, з-поміж західних областей на боротьбу з епідемією витратила найбільше коштів. Впродовж березня-грудня 2020 року медичні заклади в п’яти областях Західної України спрямували 3,1 млрд грн на подолання пандемії. Ці кошти спрямували на закупівлі, проведені за спрощеною процедурою звітування, інформує сайт «Наші гроші».

Читайте також: Львівські лікарі показали, як лікують найважчих хворих. Фоторепортаж

Найбільше коштів виділили на Львівщині – 1,1 млрд грн. Друге місце посідає Івано-Франківська область з 587 млн грн. Інші ж регіони спрямували майже однакову кількість коштів: Закарпаття – 480 млн грн, Тернопільщина – 473 млн грн та Буковина – 463 млн грн.

Найбільше коштів з загальної суми у 3,1 млрд грн витратили на медичне обладнання – 1,5 млрд грн або 48%. Ще 616 млн грн або 19% від загальної суми пішло на медикаменти та лабораторні реагенти. А 251 млн грн або ж 8% спрямували на закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги.

На придбання засобів індивідуального захисту, як-от костюмів, масок та респіраторів, виділили 107 млн грн, а трохи менше, 101 млн грн, − на закупівлі дезінфекторів та антисептиків.

Читайте також: Новий рік у лікарнях із Сovid-19 зустріли понад 300 львів'ян. Статистика хворих

Водночас на закупівлю медичного кисню спрямували 95 млн грн. А на будівельні роботи, йдеться насамперед про розширення кисневих систем, − 80 млн грн.

Нагадаємо, для опорних лікарень області закупили необхідне обладнання, серед яких комп’ютерні томографи, апарати ультразвукової діагностики, рентгенапарати. Загалом на Львівщину згідно із розподілом на усі роботи у приймальних відділеннях виділено 72 млн грн.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!