Методична рада при Мінкульті схвалила реконструкцію скверу св. Юра

2483 0
За інформацією начальника управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко, вчора, 10 червня, Науково-методична рада з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України прийняла рішення рекомендувати Міністерству погодити історико-містобудівне обґрунтування реконструкції скверу св. Юра.

Також Науково-методична рада прийняла рішення повідомити Комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО  та отримати їхні висновки і рекомендації, інформує прес-служба міськради.

Історико-містобудівне обґрунтування реконструкції скверу св. Юра на Науково-методичній раді представляв розробник – Центр пам’яткоохоронних досліджень. Історико-містобудівне обґрунтування реконструкції скверу розроблялось на замовлення УГКЦ.

Читайте також: Як зміниться площа біля Собору святого Юра у Львові?

Нагадаємо, проект, який передбачає перенесення дороги біля церкви Св. Юра у Львові, а також за яким планують зрубати десяток дерев у сквері, зараз перебуває на погодженні у Мінкульті. Після затвердження, місто зможе приступити зміни схеми руху на площі Св. Юра. 

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!