Графіки віялових відключень обіцяють оприлюднити наступного тижня

1950 0
Над графіками віялових відключень зараз працює Міністерство енергетики та вугільної промисловості України спільно із обленерго, Держенергонаглядом та облдержадміністраціями. Вже наступного тижня Міністерство готове надати їх для використання і ознайомити із графіками громадськість. Про це сьогодні, 22 грудня, заявив заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Олександр Светелік на брифінгу у Будинку уряду.
фото: 3dmgame.com

фото: 3dmgame.com

Заступник міністра пояснив, що, так звані, віялові відключення будуть здійснюватися планово, за графіком. Таким чином, можна буде зменшити споживання електроенегрії в години найбільшого навантаження на мережі й досягти її максимальної економії, повідомляє прес-служба уряду. 

Олександр Светелік закцентував увагу на тому, що для створення чітких і зручних як для громадян, так і для енергетиків графіків, потрібно співпрацювати службам різних рівнів: «Ми працюємо з адміністраціями. Зараз до роботи обленерго ми підключаємо держенергонагляд і погоджуємо режими споживання. Ми все відпрацюємо, і на цьому тижні ви вже чітко дізнаєтеся про наші графіки віялових відключень. Я готовий зустрітися і доповісти, в який час будуть відключення по кожній області».

Читайте також: Чому не вимикають світло на Сихові і Рясному?

Заступник міністра запевнив, що уряд працює над впорядкуванням відключення, щоб громадяни всіх регіонів України були в рівних умовах. Також уряд обіцяє зменшити освітлення реклами, вулиць, державних установ.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!