Міністр оборони США не виключає можливості надання Україні ядерної зброї, - ЗМІ
Остаточне рішення щодо зброї залежить від президента Дональда Трампа.
фото: AP Photo/Omar Havana
фото: AP Photo/Omar Havana

14 лютого 2025, 14:29

Міністр оборони США Піт Гегсет у четвер, 13 лютого, в ексклюзивному інтерв’ю Breitbart News заявив, що не виключає можливості надання Україні ядерної зброї, але остаточне рішення залежить від президента Дональда Трампа.

«Я тут не для того, щоб щось виключати чи затверджувати. Це не моя робота. Це робота президента. Він — лідер, головний переговорник та стратег», — сказав він.

Читайте також: «Будь-які переговори про Україну без нас ми не будемо приймати», – Зеленський

Він додав: «Деякі з нас працюють над тим, щоб створити умови, які могли б зробити угоду більш ймовірною, і саме це я намагався зробити тут у контексті НАТО».

Нагадаємо, Піт Гегсет заявив, що повернення кордонів України до тих, які існували до 2014 року, не є реалістичною метою, та що Сполучені Штати не вважають членство України в НАТО реалістичним підсумком мирного врегулювання війни.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"