Київ

Міська електричка змінює графік руху через будівництво Подільського мосту

608 0
Тобто доїхати, наприклад, із «Сирця» до «Русанівки» можна буде тільки південною частиною «кільця» через «Святошин», «Вокзальну» і «Видубичі».
Фото: Пасажирський транспорт

Фото: Пасажирський транспорт

Київська кільцева електричка змінює графік руху через будівництво Подільського моста. Про це повідомляє Kyiv City Express

Зміни діятимуть від  24 травня до 12 серпня, можливі й додаткові корегування. Це пов'язано, зокрема, із початком спорудження тунелю для з'їзду з Подільсько-Воскресенського моста. 

У робочі дні:

щогодини – по повному кільцю, як і раніше

щогодини у піковий час – лише на ділянці «Святошин – Вокзальна – Дарниця» в обидві сторони

У вихідні:

Обмежать рух на ділянці «Почайна – Микільська-Слобідка». Ці станції стануть кінцевими. Тобто доїхати, наприклад, із «Сирця» до «Русанівки» можна буде тільки південною частиною «кільця» через «Святошин», «Вокзальну» і «Видубичі». 

Новий графік руху вже доступний у чатботах Укрзалізниці у Viber й Telegram.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!