У Львові діятиме програма з реставрації вікон в історичній частині міста

2654 1
Також у співфінансуванні з містом можна буде замінити пластикові вікна на дерев'яні.
Фото з сайту zik.ua

Фото з сайту zik.ua

З 1 лютого у Львові розпочнеться прийом заявок для участі в програмі співфінансування реставрації дерев’яних вікон та заміни пластикових на дерев'яний скло-пакет. Ідеться лише про історичну частину міста, повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: Пластик проти дерева. Чому львів'яни повинні зберігати автентичні вікна старих будинків

Частка співфінансування на реставрацію дерев’яних вікон становитиме 60% – місто, 40% – власник. Частка при заміні пластикових вікон на дерев'яний скло-пакет становитиме 50% на 50%, окрім того, власник повинен буде обов’язково сплатити штраф.

В ЛКП «Археологічно-архітектурна служба» наголошують, що в програмі зможуть взяти участь лише 50 адрес. Заявки прийматимуть з 1 лютого за адресою: вул. Валова, 20, каб. 12.

«Ваша вулиця має входити в історичний ареал Львова. Реставруватись будуть лише вікна квартир некомерційного використання», – зазначають в ЛКП.

Читайте також: Що не так із фасадами львівських будинків

Нагадаємо, до 29 березня триває прийом заявок на реставрацію історичних вхідних брам та дверей. Тут 70% робіт оплачує місто, а 30% – мешканці.

Історичний ареал Львова обмежений таким чином:


Читайте також:
15 Січня, 2019 15:19
гість щось заголовку геть погано
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!