Українську академію друкарства пропонують об'єднати з ЛНУ імені Івана Франка

2752 0
Студенти та колектив Академії протестує, ініціює звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, очільника МОН Сергія Шкарлета.
фото володимира заплатинського

фото володимира заплатинського

Міністерство освіти і науки України звернулося до Кабміну з ініціативою об’єднати Українську академію друкарства з Львівським національним університетом імені Івана Франка. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив проектор з науково-педагогічної роботи Української академії друкарства Ярослав Угрин.

«Це питання ще розглядається. Ми дізналися про це з соцмереж… Зараз підключаємо всі важелі, щоби цього (об’єднання,  ред.) не сталося. Студенти та колектив протестує, ми пишемо звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, очільника МОН Сергія Шкарлета. Робити такі серйозні кроки без попереднього поінформування, обговорення чи погодження з колективом, отак непрозоро не можна»,  каже він.

Читайте також: «Нас просто помножили на нуль». Інтерв'ю з ректоркою університету банківської справи у Львові

У соцмережах також шириться флешмоб у знак протесту проти об’єднання вишів, які ініціювали студенти УАД #гетьрукивідуад. Вони стурбовані, що їх позбавлять державної форми навчання, анулюють дипломи, а в період війни 200 викладачів залишаться без роботи. 

Нагадаємо, рішенням Кабміну від 29 грудня 2021 року Львівський університет банківської справи приєднали до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Для довідки

Українська академія друкарства  єдиний в Україні автономний заклад вищої освіти, який готує фахівців з медійних технологій та поліграфії. За свою 85-річну історію вона випустила десятки тисяч спеціалістів, які формують інформаційний простір держави, працюючи у видавництвах, друкарнях, засобах масової інформації, поліграфічних підприємствах, книгарнях, рекламних організаціях, машинобудівних підприємствах, науково-дослідних установах.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!