Київ

Московські попи мають піти з Михайлівської церкви у Переяславі, — рішення суду

537 0
Рішення Верховного Суду є остаточним та оскарженню не підлягає.
Михайлівська церква у Переяславі

Михайлівська церква у Переяславі

Верховний Суд постановив, що релігійна громада Української православної церкви має добровільно передати Михайлівську церкву  у Переяславі Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав». Про це інформує Міністерство культури та інформаційної політики.

10 квітня 2024 року Верховний Суд у складі колегії Касаційного господарського суду залишив чинними обидва попередні рішення — Господарського суду Київської області і Північного апеляційного господарського суду у справі щодо вказаної церкви.

Також Верховний Суд зобов’язав релігійну організацію Камʼянець-Подільської Свято-Миколаївської парафії Камʼянець-Подільської Єпархії УПЦ м. Камʼянець-Подільський, Хмельницької області, звільнити будівлю церкви та передати її Національному історико-архітектурному заповіднику «Камʼянець».

Рішення Верховного Суду є остаточним та оскарженню не підлягає. Якщо релігійна громада УПЦ відмовиться звільнити і передати Михайлівську церкву в користування Нацзаповіднику "Переяслав", виконання судового вердикту забезпечать у примусовому порядку у встановлений законом спосіб.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!