Моцарт у депо. У Львові відбувся концерт-тізер фестивалю «LvivMozArt». Фоторепортаж

11535 0
Учора, 10-го грудня, у приміщенні старого трамвайного депо, що на вулиці Вітовського, відбувся грандіозний концерт інструментальної музики «LvivMozArt». Пропонуємо атмосферні фото з місця події, де могли побувати не всі.
фото Богдана Ємця

фото Богдана Ємця

Як розповів Tvoemisto.tv львівський ресторатор, один із організаторів фестивалю Марк Зархін, концерт у колишньому приміщенні депо – це своєрідний «тізер», презентація фестивалю «LvivMozArt», який відбудеться у серпні наступного року. Ініціатором фестивалю стала Оксана Линів, яка народилася в Бродах, вчилася у Львівській консерваторії, а зараз працює диригентом Мюнхенської опери – однієї з найпопулярніших у світі.

«Фестиваль ми присвячуємо Францу Ксаверу Моцарту (піаніст, диригент і композитор, молодший син композитора Вольфганга Амадея Моцарта – ред.), який більше 30-ти років прожив у Львові. Але, безумовно, звучатиме не тільки його музика, а й барокова, сучасна, а також авторства українських композиторів, – розповів Марк Зархін. – Ми отримали від  президента  землі Зальцбург підтвердження: якщо він приїде на фестиваль, то скрипка Моцарта проїде з ним. Адже скрипка Моцарта їздить тільки з виконавцем, який має право виконувати на ній певні твори».

Читайте також: Люди Твого міста: Марк Зархін 

«Ми звикли класичну музику слухати в театрах або вдома, – додав Андрій Сидор, президент Львівського туристичного альянсу, один із організаторів фестивалю, – а тут,  на перший погляд, абсолютно непридатне приміщення. Однак, саме так можна долучати нову публіку, молодь, людей, які в іншому випадку не звернули б увагу на таку подію. Слоган фестивалю – «Ми створюємо нову музичну історію». Моцарт з нами. Мабуть, основна місія фестивалю – це популяризація Моцарта-наймолодшого. Ми хочемо, щоб про це знали всі львів’яни і не тільки львів’яни».

Підготували Галина Тарадайка, Юлія Сабадишина
фото Богдана Ємця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!