
25 квітня 2023, 17:55
25 квітня 2023, 17:55
Художники Paint Hunters створили на столичному Подолі мурал «Заради свободи», йдеться в релізі.
Стінопис «Заради свободи», який символізує незламність і самовідданість українців можна побачити на будинку на вул. Ігорівська, 16.
«24 лютого минулого року, мені здається, кожен відчув страх війни. Але ніхто не злякався ворога! Ми не знаємо, скільки днів війни попереду, і перемога з кожним днем усе ближче. Хтось живе одним днем, а українці продовжують боротися заради майбутнього України. Заради свободи», — Дмитро Касянюк, Paint Hunters.
Головна мета проєкту — подякувати нашим героям і нагадати, хто оберігає нашу свободу.
Нагадаємо, у лютому на Оболоні з'явився новий мурал, присвячений війні.


Фото: bogdan_susol
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




