Минулоріч на Львівщині всиновили рекордну кількість дітей

662 0
На Львівщині функціонують 44 дитячих будинків сімейного типу.
Умовне фото

Умовне фото

Торік на Львівщині усиновили 74 дитини зі статусом дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Це найкращий показник усиновлень з 2008 року. Для порівняння, у 2022-му в області усиновили 43 дітей. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Станом на кінець 2023 року на обліку в службах у справах дітей Львівської області перебувають 2188 дітей-сиріт та дітей без батьківського піклування. Такий статус за 12 місяців минулого року отримали 326 дітей.

Читайте також: Усиновлення крок за кроком. Як у БФ «Рідні» допомагають стати батьками

На Львівщині функціонують 44 дитячих будинків сімейного типу, два з яких відкрили торік. Також в області діють 74 прийомні сім’ї, в яких виховуються 436 дітей та 11 патронатних сімей, де проживає 21 дитина.

«Наше завдання – забезпечити право на сім’ю дітям різного віку. З цією метою в області створюють дитячі будинки сімейного типу. За минулий рік ДБСТ з’явились в Бродівській та Жовтанецькій громадах, куди загалом влаштували 8 дітей. Торік створили також 9 прийомних сімей, в які на виховання прилаштували 19 дітей. До нашої області продовжують прибувати діти з інших регіонів. В 17 дитячих закладах області перебувають 299 дітей, які переїхали до нас у складі організованих груп чи самостійно», – розповів начальник служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис. 

Нагадаємо, окрім раніше доступних консультацій з усиновлення дитини та реєстрації усиновлювача онлайн, на порталі «Дія» з'явилися п'ять нових послуг з усиновлення. Це дозволить спростити і пришвидшити процес усиновлення. 
___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!