На час карантину українцям дозволили не платити за іпотеку

2512 0
Також нагадують, що банкам заборонили штрафувати своїх клієнтів за несвоєчасну оплату споживчих кредитів.
фото: ua.korrespondent.net

фото: ua.korrespondent.net

На час запровадження в Україні карантину, а тобто до 3 квітня, громадяни можуть не здійснювати платежі за іпотечними кредитами. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

«Клієнти банків на час карантину можуть призупинити сплату платежів за іпотечними кредитами, і банки не повинні в таких випадках стягувати з них заставу. Про це банки також мають повідомити клієнтам»,йдеться у повідомленні НБУ.

Читайте також: Усе, що треба знати про коронавірус в Україні

Там ще нагадують, що банкам заборонили штрафувати своїх клієнтів за несвоєчасну оплату споживчих кредитів, підвищувати відсоткові ставки за такими кредитами тощо. Про це банки повинні проінформувати своїх позичальників. Також у Верховній Раді заборонила стягувати штрафи та неустойки з українців за несвоєчасну оплату комунальних послуг.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!