Київ

На даху пам'ятки архітектури на Володимирській знову зводять надбудову

571 0
Схожі незаконні конструкції з'явилися на будівлі у 2021 році, тоді їх демонтували.

На даху пам'ятки архітектури на вулиці Володимирській, 4 знову почали зводити надбудову. На будівництво звернула увагу містянка Оксана Левченя.

Схожі незаконні конструкції з'явилися на будівлі у 2021 році, тоді їх демонтували. Власник заявляв, що намагався уникнути підтоплень від дощів і снігопадів, встановивши споруду на даху, однак «зрозумів, що був не правий», повідомляли у районній адміністрації.

За словами Оксани Левченя, будівельники не припиняють роботу навіть під час повітряної тривоги, попри заборону.

Будинок на вулиці Володимирській, 4 звели у 1860-ті роки висотою у два поверхи. У 1890-ті будівлю добудували до чотирьох поверхів. У 2007 провели реконструкцію з надбудовою, у ході якої на пам'ятці архітектури з'явилися атиковий і мансардний поверхи. Пізніше надбували ще один поверх.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!