Де на Львівщині встановлять 19 камер для фіксацій порушень ПДР. Карта

8383 0
Tvoemisto.tv підготувало схематичну карту, де незабаром з'являться камери для фіксації правил дорожнього руху.
Фото: Служба автомобільних доріг

Фото: Служба автомобільних доріг

На дорогах Львівщини встановлять 19 камер автоматичної фіксації порушень ПДР. Уже стартували роботи із влаштування комплексів на автомобільних дорогах державного значення Львівської області.

Загалом фіксувати правопорушення на автошляхах області будуть камери у кількості 21 одиниці, з яких 3 камери вже працюють на дорозі М-06 Київ – Чоп у Солонці та Буську. Їх встановили наприкінці минулого року.

Прилади контролю встановлюють на ділянках концентрації ДТП та з підвищеною аварійністю. Лише за перші кілька годин роботи три камери зафіксували понад 800 порушень ПДР на автомобільних дорогах Львівщини.

Цього року камери запрацюють на таких автомобільних дорогах області:

  • на магістралі М-06 Київ – Чоп влаштуємо ще 10 камер: у Бродах, Суходолах, Дідилові, Запитові, Нагірному та на кільцевій дорозі Львова поблизу транспортної розв’язки у Солонці - по одній одиниці та у Гамаліївці і Чишках - по дві одиниці;
  • 1 камера запрацює у селі Великий Дорошів на автомобільній дорозі М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська;
  • На автомобільній дорозі М-10 Львів – Краковець появляться 3 камери у таких населених пунктах: Підрясне, Івано-Франкове та Наконечне Перше;
  • 2 камери у Рудному та у Зимній Воді на автотрасі Західний обхід міста Львова;
  • 1 камера на дорозі М-11 Львів – Шегині у Бартатові;
  • 2 камери на автошляху Н-17 Львів – Радехів – Луцьк в межах населених пунктів Вислобоки та Ременів.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!