
Початок концерту заплановано на 20:00. Вхід на територію «Арени Львів» буде відкритим вже з 18:00, повідомили у прес-службі Львівської міськради.
Зокрема, буде посилено роботу громадського транспорту на маршрутах автобусів №3А, 10, 25, 40, тролейбусів №3, 20, 25 та продовжено графік роботи до 01:00.
Від пл. Петрушевича до вул. Сокільницької та від просп. Червоної Калини (кінотеатр ім. Довженка) до вул.Сокільницької від 17.00 до 20.00 та після закінчення концерту курсуватимуть експрес-маршрути. Вартість проїзду у них становитиме 3 гривні.
«Зокрема, тролейбуси будуть з 01:00 чекати на пасажирів на Автовокзалі. Штатні автобуси №№ 3А,10, 25, 40 будуть перебувати біля ТЦ «Кінг Крос» на кінцевій зупинці. Ці штатні маршрути будуть вивозити людей після закінчення концерту.
Додаткові маршрути будуть розташовуватись в районі Автовокзалу. Автобуси, які курсуватимуть на Сихів, стоятимуть на пр.Вернадського. Ті автобуси, що їхатимуть до пл.Петрушевича, будуть стояти вздовж тротуару на вул. Стрийській на куті з пр.Вернадського. Оплата за проїзд – за чинним тарифом у місті Львові», - зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.