
фото: Дем'ян Данилюк
Рух авто на односторонній вулиці Котляревського у Львові розвернуть у зворотному напрямку. Відповідне рішення прийняла міська комісія з безпеки дорожнього руху ЛМР сьогодні, 4 грудня.
Тепер авто мають рухатись вулицею Котляревського у напрямку від Горбачевського до перехрестя Чупринки – Київська, повернувши із вулиці Горбачевського на Котляревського.
Читайте також: На мосту на Кульпарківській реорганізували рух
Нова організація руху запрацює після того, як Франківська районна адміністрація встановить відповідні знаки.
Нагадаємо, що рішення про реорганізацію руху на Котляревського ухвалили ще 12 грудня торік. Це спровокувало скарги мешканців, які навіть реєстрували петиції, аби розвернути рух назад і дозволить розворот із Горбачевського. Нові знаки на Котляревського встановили у квітні.
Вікторія Ейсмунт