На Луганщині загинув Народний Герой України полковник Валерій Гудзь

1254 0
Він пройшов шлях від командира взводу до комбата і командира бригади.
Валерій Гудзь

Валерій Гудзь

На Луганщині в боях з ворогом загинув полковник Валерій Гудзь. Про це повідомив фонд «Повернись живим»

«Вчора, 12 березня, Валерій Федорович Гудзь загинув на Луганщині. Він не мав би там бути, але вирішив воювати: взяв на себе командування підрозділом і, як справжній герой, прийняв бій. Пане полковнику, честь! Рідний Бориспіль і вся Україна буде мстити за вас, поки ми живі!», – пишуть на сторінці. 

Попри позивний «79», його часто називали Федорович. Полковник Валерій Гудзь з 2014-го пройшов шлях від командира взводу до комбата і командира бригади. Коли у 2020-му його підвищували/переводили з 24 бригади, то бачили сльози офіцерів, зазначають у «Повернись живим». 

Зазеачимо, що Валерій Гудзь служив у 79 десантній бригаді, звідки звільнився у 2001-му у званні майора. У 2014 році повернувся у лави Збройних сил України, став командиром взводу механізованої бригади, згодом очолив роту. У вересні 2014 року Валерій Гудзь очолив 3-й батальйон 72 ОМБр, в липні 2015 року став заступником командира бригади. З грудня 2017 року – командир 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила. У серпні 2020 року полковник Валерій Гудзь став слухачем Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Народний Герой України. 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!