На Львівщині 40 гірників відмовились підніматись з шахти, протестуючи через невиплату зарплат

3465 0
Шахтарі з однієї зміни перебувають під землею вже майже добу.

На Львівщині у шахті «Надія» 40 гірників із двох змін відмовляються підніматись на поверхню на знак протесту проти невиплати їм зарплат. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Протестують 13 гірників із вчорашньої 4-ї зміни та 27 - із сьогоднішньої 1-ї, додав керівник профспілки».

«Ситуація непроста, оскільки вже вечір суботи, попереду неділя, а Калуська ТЕЦ лише в понеділок зможе перерахувати 3,7 млн грн боргу за відвантажене вугілля. Ще 2 млн грн, можливо, вдасться отримати протягом тижня від суміжних організацій – трейдерів. З яких джерел погасити залишок боргу у майже в 56 млн грн – питання. Але шахтарі підприємства налаштовані вкрай рішуче», – написав Михайло Волинець, посилаючись на заступника міністра енергетики Олександра Зоріна, який перебуває на підприємстві.

Зарплата на підприємстві, за словами Михайла Волинця, не виплачується з березня. Станом на 25 серпня борг перед гірниками сягнув 61,54 млн грн.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!