На Львівщині готують нові лікарні для прийому хворих із коронавірусом

1950 0
У Львові хворих може восени приймати ще й 5-та міська лікарня.
Фото: freepik

Фото: freepik

На Львівщині ще дві лікарні другої хвилі готують до прийому хворих на коронавірусну інфекцію чи з підозрою на неї. Це Червоноградська міська лікарня та Пустомитівська центральна районна лікарня. Про це повідомив на брифінгу директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Читайте також: Портрет хворого на Covid-19. Що змінилося на Львівщині

Також у ЛОДА зазначають, що до можливого прийому пацієнтів із Covid-19 готують 5-ту міську лікарню Львова.

За потреби медзаклади включать у перелік тих, які надають допомогу хворим на коронавірус. Посадовець наголосив, що важливо готувати лікарні, бо медики очікують нашаровування сезонних захворювань восени.

Раніше до прийому хворих підключили Жидачівську, Буську районні лікарні, а також обласну клінічну лікарню. Туди уже госпіталізували 38, 32 та 26 пацієнтів відповідно.

Читайте також: Чому на Львівщині найбільше хворих медиків з-поміж інших областей України 

Нагадаємо, що після запуску лікарень «другої хвилі» медзаклади області зможуть прийняти до 3,5 тисяч пацієнтів. Зараз у стаціонарах області лікуються понад 1340 пацієнтів. Найбільше хворих перебуває у Центрі легеневого здоров'я, а по районах у Стрийській міській лікарні.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!