ТОП-10 найбільш оплачуваних професій на Львівщині. Інфографіка

14578 0
Аналітики онлайн-сервісу OLX визначили найпопулярніші професійні сфери за запитами мешканців Львівської області. У ТОПі високооплачуваних вакансій залишаються пропозиції роботи за кордоном, у сферах фінансів, страхування та ресторанної справи.
Фото: viza.vn.ua

Фото: viza.vn.ua

За даними аналітиків онлайн-сервісу оголошень OLX, найбільше шансів знайти роботу в області – у роздрібній торгівлі та логістиці.

У Львівській області на OLX у розділі «Робота» найчастіше роботодавці публікують вакансії у розділах «Робота за кордоном» (26,6%), «Роздрібна торгівля / продажі / закупки» (19,3%) і «Транспорт / Логістика» (11,8%).

Основна кількість резюме – в категоріях «Будівництво» (20,6%), «Транспорт / Логістика» (14,8%) і «Домашній персонал» (9,2%).

Резюме

Категорії

Відсоток від загальної кількості резюме у розділі “Робота” у лютому 2017 року

1. Будівництво

20,6%

2. Інші сфери занять*

16,5%

3. Транспорт / Логістика

14,8%

4. Домашній персонал

9,2%

5. Роздрібна торгівля / продажі / закупки

4,7%

6. Робота за кордоном

4,2%

7. Бари / ресторани

3,5%

8. Початок кар’єри / студенти

3,4%

9. Краса / фітнес / спорт, виробництво / енергетика

2,6%

10. Сервіс і побут

2,1%

 

*сезонні пропозиції, підробіток

Розміщують вакансії представники як малого бізнесу, так і великих компаній, тому вибір досить великий. Серед найбільш популярних пошукових запитів на сервісі – «продавець», «репетитор», «водій», «маляр».

У межах Львівської області найбільші зарплатні пропонують спеціалістам у сфері банківської справи та страхування (середня – 10 080 грн), працівникам барів та ресторанів (9 188 грн) та домашньому персоналу (8 989 грн).

Періодично на ресурсі OLX можна зустріти і досить незвичайні пропозиції:

1. Цікаву роботу пропонують у Польщі. Шукають садівників, які вміють саджати ялинки, швачок, які шиють подушки для собак, та працівників на фабрику морозива. Потрібна польська робоча віза.

2. У мережу, яка займається реалізацією кондитерських виробів, шукають директора для філії. Якщо ви любите управлінську справу, маєте досвід роботи у сфері торгівлі та впевнені у своїй стресостійкості, – це робота для вас.

3. Для нового приватного дитсадочка шукають вихователів. «Обов’язковими умовами є любов до дітей, вміння спілкуватися та знаходити спільну мову з ними в будь-якій ситуації».

Зустрічаються і незвичайні резюме:

1. Труба знову в моді. Сучасна музика все частіше використовує цей класичний інструмент, тому саме час навчитися грати на ній. Тим більше, що є викладач, який пропонує навчання.

2. Для тих, хто не встигає вигулювати свого собаку, пропонуються послуги з вигулу домашніх тварин.

3. Шукає роботу представник дуже незвичної професії – поліграфолог. Перевірки на детекторі брехні досі ефективно використовуються як у розслідуваннях, так і при перевірці персоналу, нового і вже працюючого.

Якщо ви шукаєте роботу, важливо дотримуватися нескладних правил, які допоможуть безпечно працевлаштуватися:

1. Всі контактні дані в оголошенні перевіряйте в інтернеті або запитуйте додаткову інформацію. Так ви дізнаєтеся набагато більше про потенційного роботодавця.

2. Не розміщуйте і не відправляйте через інтернет свої особисті дані. Ніхто не може запитувати у вас номери кредитних карток, паспорта, ідентифікаційний код.

3. Якщо ви зібралися працювати за кордоном, обов'язково перевіряйте інформацію про посередника. До того ж у нього неодмінно повинна бути ліцензія від Державної служби зайнятості України.

Опублікував Ярослав Сиваківський

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!