На Львівщині посилили карантин у кількох районах

2362 0
Вони перейшли із жовтої зони у помаранчеву.
ілюстративне фото: digileaders.com

ілюстративне фото: digileaders.com

Державна комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 3 вересня, ухвалила рішення про зміну поділу областей на карантинні зони. Про це ідеться у телеграм-каналі міністра кабінету міністрів Олега Немчінова.

Так, Городоцький, Миколаївський та Перемишлянський райони Львівщині, а також місто Дрогобич, де 6 днів тому встановили жовту карантинну зону, сьогодні віднесли до помаранчевої.

Також у помаранчевій зоні залишились Львів, Самбір, Жовківський і Пустомитівський райони. Решта – у жовтій зоні. Додамо, що нове зонування почне діяти у понеділок, 7 вересня.

Якщо регіон увійшов у помаранчеву зону, це означає, що забороняється:

  • діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
  • діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • планові госпіталізації в лікарнях;
  • робота спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури;
  • прийом нових змін в дитячі табори;
  • обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

У жовтій зоні потрібно перебувати у громадських будівлях у масках, кінотеатри можуть працювати із заповненістю на половину, а транспорт має перевозити пасажирів лише на сидячих місцях. У жовтій зоні забороняється відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!