На Львівщині відремонтують вісім доріг. Перелік

4279 1
Ремонтуватимуть дороги державного та місцевого значення.
фото: zpi.com.ua

фото: zpi.com.ua

На ремонт восьми доріг витратять 876 мільйонів гривень. Серед них сім угод на поточний середній ремонт та одна на капітальний. Роботи планують виконати до кінця 2017-го року. Про це повідомляє lviv.nashigroshi.org.

Капітальний ремонт дороги державного значення Львів – Пустомити – Меденичі, протяжністю 27 км виконає ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за майже 386 млн грн. 

Також ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» зробить поточний середній ремонт 10,8 км дороги Миколаїв – Жидачів – Калуш за 81 млн грн. 

ТОВ «Автомагістраль-Південь» проведе поточний середній ремонт траси Ковель – Володимир – Волинський – Червоноград – Жовква за 11 млн грн та відтинку дороги (14,5 км) Рава Руська – Гайок за 54 млн грн. 

25 кілометрів автодороги Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка – Бузька – Бібрка відремонтує ТДВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65» за 36,8 млн грн.

ТОВ «Техно-Буд-Центр» отримало замовлення на ремонт 31,5 км дороги Броди – Тернопіль за 123 млн грн.

Два замовлення на суму 180 млн грн отримало приватне підприємство «Рома». За ці кошти фірма відремонтує дорогу Рава Руська – Гайок на двох ділянках: 19,2 км за 62,5 млн грн та 26 км – за 118 млн грн. 


Читайте також:
13 Березня, 2018 06:50
Тарас Так гарно розписано, а насправді коли вже розпочнете ремонти обіцяні?! Вже 2018 рік, а початку ремонтів доріг навіть і не пахне!!!Ось візьміть напрямок, бо дорогою то вже важко назвати, Рава-Руська, Добротвір, Гайок!Дорога між районного значення, сполучає Сокальський і Кам"янка-Бузький р-н. Там взагалі дороги нема!Щоб добратись в Червоноград, потрібно їхати через Радехів, а щоб до Жовкви, то через Львів.Коли ви вже зробите ту довго обіцяну дорогу?!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!