На Львівщині викрили нарколабораторію, яку організували мати з сином
Їм загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Фото: національна поліція України
Фото: національна поліція України

02 січня, 19:09

В одному із сіл Львівського району викрили нарколабораторію канабісу, який збували наркозалежним мешканцям Львова. Про це повідомила Поліція Львівської області.

Як встановили правоохоронці під час досудового розслідування, 48-річний львів’янин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності, та його матір облаштували теплицю і спеціальні приміщення для вирощування кущів конопель у домогосподарстві в одному з сіл Львівського району.

У приміщеннях були облаштовані системи поливу та вентиляції, а також спеціальне освітлення для створення сприятливого мікроклімату.

Надалі зловмисники виготовляли наркотичний засіб канабіс та збували його методом «з рук в руки» наркозалежним мешканцям Львова.

Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів та в автомобілі зловмисника правоохоронці виявили та вилучили рослини конопель, обладнання для їх вирощування, засоби фасування та зважування, контейнери з наркотичними речовинами та інші речові докази.

Досудове розслідування, розпочате за ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч.2 ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та ч.2 ст.317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, вже завершили. Обвинувальний акт скерували на розгляд суду.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Зловмисників викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам поліції Львівщини та слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1. Процесуальне керівництво здійснює Галицька окружна прокуратура.

Нагадаємо, що на Львівщині відкрили справу проти нападників артистів ансамблю «Гуцулія». Трьом чоловікам, які нанесли тілесні ушкодження артистам прикарпатського народного ансамблю «Гуцулія», загрожує позбавлення волі на строк до чотирьох років.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"