На Львівщині збудують модульні котеджі та дві багатоповерхівки для переселенців
Це квартири, орендарі яких згодом зможуть викупити їх у власність.

24 лютого 2024, 16:02

На Львівщині збудують 231 квартиру для майже 700 мешканців Луганщини. Наразі понад сто тисяч родин не мають власного житла і не в змозі його придбати самотужки. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Загалом для переселенців з Луганщини збудують модульні швидкозбірні двоповерхові будиночки котеджного типу у Кам'янка-Бузькій громаді, дві багатоповерхівки – у Дрогобицькій, решту – у Дрогобицькій громаді, де під капітальне будівництво виділені земельні ділянки. Наразі очікують на оголошення тендеру на проведення робіт. Це квартири, орендарі яких згодом зможуть викупити їх у власність.

Читайте також: У Львові зведуть центр допомоги українцям, які зазнали тортур на війні

«Одним з найбільш оптимальних варіантів вирішення цієї проблеми є доступна довгострокова оренда із можливістю наступного викупу. Тому було прийняте рішення повернутися до Проекту міжнародної технічної допомоги «Покращення житлових умов ВПО на Сході України», роботи в рамках якого були розпочаті ще у грудні 2021 у Сєвєродонецьку», – повідомив голова Луганської ОВА.

Нагадаємо, на Львівщині у межах проєкту запланували будівництво 3 житлових комплексів у Кам’янка-Бузькій та Дрогобицькій громадах, а також реновацію житла у місті Старий Самбір на базі недобудованої лікарні, у яких зможе проживати майже 1500 внутрішньо переміщених осіб.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

CityLife
Секретні рішення та мільярд на тепло: як у Київраді готуються рятувати місто від зимового блекауту
Депутати зібралися на термінове засідання, аби ухвалити критично важливі для виживання міста рішення та забрати з держбюджету гроші, які держава так і не змогла освоїти.
Зима у Києві. Фото: відкриті джерела

16:23

Сьогодні, 14 липня, на позачерговому пленарному засіданні Київська міська рада ухвалила низку рішень для втілення Плану стійкості столиці, зокрема перерозподілила бюджет та звернулася до уряду щодо додаткового фінансування цивільного захисту. Місто змушене самотужки будувати резервну систему теплопостачання через бюрократичні перепони на державному рівні, які призвели до втрати дорогоцінного часу перед початком опалювального сезону. Про це заявив мер міста Віталій Кличко на початку засідання Київради...

За підтримки:

Robert Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"