На Львівщині збудують ще одну вітроелектростанцію: договір підписано. Фото

5236 0
У Львівській області планують звести вітроелектростанцію, яка матиме потужність понад 20 мегават та передбачатиме експлуатацію шести вітрових турбін.
фото: pravove-pole.info

фото: pravove-pole.info

Сьогодні, 3-го листопада, під час Міжнародного економічного форуму у Львові відбулося підписання кредитного договору між ТзОВ «Карпатський вітер», Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

Електростанція «Старий Самбір-2» на Львівщині стане другою в регіоні. Вона працюватиме з потужністю понад 20 мегават та передбачатиме експлуатацію шести вітрових турбін. Вартість інвестицій, які планують залучити, – 34 мільйони євро.

Читайте також: Вітер змін: як за 100 кілометрів від Львова працює вітроелектростанція

Нагадаємо, 30-го вересня на Львівщині відкрили другу чергу найпотужнішої на Західній Україні вітроелектростанції «Старий Самбір-1».

Опублікувала Юлія Сабадишина,
фото Мелісси Жаботинської


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!