На Львівський перинатальний центр виділили майже 39 млн грн

2513 0
Львівська обласна рада внесла зміни до бюджету і надала на медичну галузь понад 60 млн гривень.

Депутати більшістю голосів затвердили проекти ухвал, згідно з якими на закупівлю п’яти автомобілів швидкої допомоги виділено 11,5 млн грн  в рамках програми «Надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2018-2020 роки».

Читайте також: Важкі пологи. Чому львівський перинатальний центр досі не працює

Ще майже 39 млн гривень виділили для обласного перинатального центру. 27,6 мільйона скерують на закупівлю обладнання, а  ще 11,38 млн виділили для того, щоби центрі міг нормально працювати після введення в експлуатацію.

Також 13,4 млн грн депутати Львівської облради виділили для введення в експлуатацію єдиної диспетчерської для Станції швидкої допомоги.

Нагадаємо, першу чергу перинатального центру у Львові мають відкрити у третій декаді березня. З першого дня роботи перинатального центру сюди вже зможуть привозити породіль та приймати в них пологи. 85% усього обладнання буде новим, його привезуть із країн Західної Європи. Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!