На межі Львова і Винників збудують котеджне містечко. Візуалізація

4679 0
Воно розташується на площі понад 39 га поряд з Винниківським лісопарком.
Візуалізація: ЛМР

Візуалізація: ЛМР

У Львові а вул. Тракт Глинянський, 152 збудують котеджне містечко із 31 будинка. Відповідні містобудівні умови та обмеження учора, 22 лютого, видав ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» виконком ЛМР.

Загальна площа ділянки – 39,3 га, належить вона до земель житлової і громадської забудови – садибної житлової забудови. Забудувати цю ділянку, за рішенням виконкому, можна на 36%, а висота будинків не повинна перевищувати 10,3 м.

Кожен із 31-го будинка, що будуть 1- або 2-поверхові, розрахований на одну родину. Також планується будівництво дитячого садочка і школи.

ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» створене 2007 року Тарасом Квасницею і ТзОВ «Будівельна компанія «Нове місто».

Тарас Квасниця також займається торгівлею продуктами, напоями і тютюном, розводить велику рогату худобу та керує іншим ТзОВ, що займається будівництвом – «Гіацинт-Люкс».

«Нове місто» належить Павлу Власюку (67%) та Ірині Добощак. Перший є бізнес-партнером бізнесмена та колишнього народного депутата від «Свободи» Ігоря Кривецького.

Візуалізація: ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!