На об’їзній Львова почали реконструювати шляхопровід

4141 0
Новозбудований шляхопровід матиме по дві смуги руху в обидва напрямки.
Фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

Фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

Поблизу Львова, через залізницю між населеними пунктами Рудно та Зимна Вода на км 4+014, почали реконструювати шляхопровід, повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Це сприятиме розширенню найбільш завантаженої дороги Львівщини – Західного обходу Львова.

В рамках цього ми розпочали роботи із реконструкції шляхопроводу.

За словами керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області Олега Берези, закоркованість кільцевої дороги міста Львова – це проблема не лише місцевих мешканців, а й гостей Львівщини.

«У «час пік» на цій дорозі в заторах можна простояти чимало часу. А це, у свою чергу, сприяє зниженню безпеки дорожнього руху, відпрацьовані гази автотранспорту суттєво впливають на екологію регіону, а про комфорт взагалі не варто говорити. Тому, почати роботи для розширення цього маршруту», – каже Олег Береза.

За його словами, зараз ведуться активні ремонтно-будівельні роботи на шляхопроводі через залізницю на 4 км дороги Західний обхід міста Львова.

Шляхопровід перебуває в п’ятому експлуатаційному стані. Для безпечного користування ним попередньо провели роботи для підсилення балок.

Уже влаштували під’їзні дороги з обох сторін та збудували будівельний майданчик.

У планах підрядної організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – провести земляні роботи, розпочати роботи із влаштування буронабивних паль, перенести комунікації газопроводу та ліній електропередачі.

Новозбудований шляхопровід відповідатиме параметрам І-Б категорії дороги і матиме по дві смуги руху в обидва напрямки. Крім цього, будуть влаштовані тротуари з обох сторін, зовнішнє освітлення та заходи з безпеки дорожнього руху.

Фото Служюи автомобільних доріг у Львівській області


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!