На перехресті Горбачевського – Котляревського у Львові обмежили швидкість до 30 км/год

2825 0
Найближчим часом мають нанести на перехресті розмітку-вафельницю.
ФОТО: ГО ЗРУЧНЕ МІСТО

ФОТО: ГО ЗРУЧНЕ МІСТО

На перехресті вулиць Горбачевського – Котляревського у Львові встановили нові дорожні знаки. Зокрема, при виїзді на Горбачевського з Котляревського знак «Дати дорогу» замінили на знак «Стоп». Про це повідомляють у ГО «Зручне місто».

Також встановили обмеження швидкості до 30 км/год. А найближчим часом мають перенести пішохідний перехід на Горбачевського ближче до вул. Генерала Чупринки та нанести на перехресті розмітку-вафельницю.

Читайте також: Що змінить нова розмітка «вафельниця» на перехресті Пасічна – Медової печери у Львові. Відео

Нагадаємо, що рішення про нові знаки та розмітку на перехресті вулиць Горбачевського – Котляревського у Львові прийняли минулого місяця на комісії з безпеки дорожнього руху. «Вафельниця» має нагадувати водіям, що не можна виїжджати на перехрестя, якщо немає можливості його проїхати.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!