На периферії Львова хочуть збудувати нове житло

6839 0
Ділянка розташована на межі багатоквартирної раніше сформованої житлової забудови.
Візулізація з виконкому ЛМР

Візулізація з виконкому ЛМР

На вулиці Лисинецькій, в Личаківському районі Львова, хочуть збудувати новий багатоквартирний ЖК з вбудованими об’єктами громадського обслуговування, автостоянками, об’єктами інженерної інфраструктури. Про це під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради 28 травня повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Це периферія міста. Ділянка розташована на межі багатоквартирної раніше сформованої житлової забудови, а так само садових ділянок на схилах. Тут складний рельєф. На ділянках, що були відведені під садівництво, є намір сформувати багатоквартирну житлову забудову», – сказав він.

Читайте також: «Не треба вав-ефекту». Як змінився підхід до архітектури Львова

Водночас в міськраді вважають, що таке максимальне навантаження ділянок, яке дозволяє це зонування (Ж-1), є неправильним. Архітектор каже, що тут потрібно посилювати інженерну та іншу інфраструктуру району, аби такі речі були можливими.

«Вважаємо, що параметри в межах висоти 7 м для суттєвого зменшення поверховості, яка планується, будуть раціональними в цьому випадку, і дадуть можливість реалізувати, з одного боку, наміри будівництва, а з іншого боку, щоб це будівництво не спричинило дискомфорту для мешканців, які тут живуть. Відповідно до містобудівної документації готуємо наказ про формування відповідної висотності».

Нагадаємо, про те, що нового дозволили збудувати у Львові читайте тут.

Софія Шавранська

Візуалізація з виконкому ЛМР

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!