На площі Ринок розквітли рожеві каштани Carnea

960 0
Такі ж каштани є у парку Високий замок.
Фото: Олександра Сладкова

Фото: Олександра Сладкова

У Львові на площі Ринок зацвіли рожеві каштани сорту «гіркокаштан Carnea».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила начальниця управління екології та природніх ресурсів Олександра Сладкова.

«Ці «рожеві каштани» мають офіційну назву «гіркокаштан Carnea». І якщо слово «Carnea» Вам здається знайомим, але ніби з якоїсь іншої галузі знань — то ви абсолютно праві. З італійської це «червоне м‘ясо», і використовується цей термін в назвах страв італійської кухні», – написала чиновниця.

За її словами, так само описали цей колір італійці. Українською є переклад – «гіркокаштан м‘ясочервоний».

Нагадаємо, на площі Ринок на місці зрізаного мертвого каштана висадили рожевоквітний каштан. Такі ж каштани висадили у парку Високий замок.

Цвітіння рожевоквітного каштана відбувається у травні-червні, трохи раніше, ніж цвіте гіркокаштан звичайний. А плодоношення завершується у вересні. Він є зимостійким. Восени листя зелене довше зберігаються на гілках.

Фото: Олександра СладковаЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!