На порталі «Дія» з'явилися п'ять нових послуг з усиновлення

464 0
Вони спростять і пришвидшать процес усиновлення.
Фото умовне

Фото умовне

Окрім раніше доступних консультацій з усиновлення дитини та реєстрації усиновлювача онлайн, на порталі «Дія» з'явилися п'ять нових послуг з усиновлення. Це дозволить спростити і пришвидшити процес усиновлення. 

Джерело: Мінцифра

Послуги, які додали:

  • Усиновлення: продовження кандидатсва;

  •  Прийомні батьки, батьки-вихователі: реєстрація кандидатом;

  •  Стати другим з батьків-вихователей чи прийомних батьків;

  •  Опіка, піклування над дитиною: реєстрація кандидатом;

  • Усиновлення: зняття з обліку;
 
Заповнення усіх необхідних даних триває близько 30 хвилин, після чого служба у справах дітей опрацює заяку і проведе поточну перевірку.  Тож більше не потрібно витрачати тижні на збір довідок — усі необхідні документи підтягнуться з реєстрів автоматично. 
 
 
Нагадаємо, що відтепер на порталі «Дія» з'явилася послуга скасування статусу внутрішньо-переміщеної особи. В українців буде можливість зробити це швидко та зручно як на смартфоні, так і через десктопну версію сайту.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!